Strona główna | Redakcja | Prenumerata | Archiwum | Wydawca | Kontakt

   

 

 

INFORMACJE

   

PLIKI DO POBRANIA

>> logo DEDAL w wersji wektorowej CDR (17 KB)

>> logo DEDAL jako obraz JPG (154 KB)

 WYKAZ TEKSTÓW

>>> Wykaz tekstów "Dedala" 2004 [PDF 100 KB]

>>> Wykaz tekstów "Dedala" 2005 [RTF 16 KB]

>>> Wykaz tekstów "Dedala" 2006 [RTF 60 KB]

>>> Wykaz tekstów "Dedala" 2007 [PDF 149 KB]

>>> Wykaz tekstów "Dedala" 2008 [DOC 44 KB]

STATYSTYKA

>>> Statystyka "Dedala" 2004-2005 [RTF 12 KB]

>>> Statystyka "Dedala" 2006 [PDF 68 KB]

>>> Statystyka "Dedala" 2007 [PDF 64 KB]

>>> Statystyka "Dedala" 2008 [DOC 39 KB]

ACROBAT READER


>>> Przeglądarka plików PDF Adobe Acrobat Reader

 

Zawieszamy wydawanie "Dedala"

02 marca 2009

Ze względów organizacyjnych i finansowych zdecydowaliśmy się po 5 latach na zawieszenie wydawania "Dedala" na czas nieokreślony, co de facto może oznaczać zamknięcie tytułu. 

Robimy to z żalem, ale też z satysfakcją, że przez te 5 lat udało nam się wydać 19 numerów czasopisma regionalnego, które pozostanie w annałach bibliotek i czytelników zainteresowanych kulturą regionalną. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przez te lata pomagali nam w pracach redakcyjnych i wydawniczych.

Redakcja Dedala

Ściągnij Dedala z 2008 w PDF !!!

7 stycznia 2009

Wszystkie 4 numery "Dedala" wydane w 2008 można ściągnąć w całości z naszej strony internetowej w formie pliku PDF. Linki do poszczególnych numerów znajdują się w Archiwum. Zapraszamy do internetowej lektury.

Do przeglądania e-Dedala służy darmowa przeglądarka plików PDF Acrobat Reader, do której link do pobrania znajduje się także na naszej stronie.
Ściągnij >>

Redakcja Dedala

"W Labiryntach Sztuki" 2008 - czekamy na zgłoszenia

6 stycznia 2009

Rusza kolejna Edycja Plebiscytu, "W Labiryntach Sztuki" 2008. Plebiscyt jest doroczną imprezą konkursową. Pierwsza Edycja odbyła się w 2004 roku.

Nagrodą są plakiety autorstwa rzeźbiarza Arkadiusza Latosa. Przyznawane w dwóch kategoriach: Świętokrzyski Artysta i Świętokrzyska Instytucja Kultury Roku 2008.

W ubiegłych latach było bardzo dużo zgłoszeń, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu z Waszej strony. W tym roku liczymy na to również.

Wszystkie zgłoszenia od czytelników ,"Dedala", internautów, słuchaczy, czytelników mediów patronackich, instytucji kultury są przekazywane Kapitule Plebiscytu, której zadaniem jest - na podstawie zgłoszonych kandydatur oraz własnej oceny - wyłonienie laureatów. W dotychczasowych Edycjach zostali nagrodzeni wybitni artyści naszego regionu jak: Marek Wawro, Radosław Nowakowski, Małgorzata Bielecka oraz instytucje: Teatr Lalki i Aktora ,"Kubuś" Świętokrzyski Portal Internetowy WICI, i Kielecki Teatr Tańca.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 31 marca 2009 roku, które należy do nas wysłać na adres e-mail: fundacja@regionalis.org.pl z podaniem imienia i nazwiska kandydata i nazwy instytucji kultury wraz z krótkim uzasadnieniem.

Redakcja Dedala

 


 

Ukazał się 19 numer


Otwórz w PDF [3,7 MB]

REDAKCJA

Świętokrzyski Magazyn Kulturalno-Artystyczny "DEDAL" jest kwartalnikiem wydawanym od maja 2004 roku przez Agencję Wydawniczo-Reklamową "Mediateka" ... więcej >>

 

Wydawanie czasopisma jest dofinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu "Promocja czytelnictwa".

© 2008 Mediateka www.mediateka.com.pl   

,
dedal kultura kielce świętokrzyskie mediateka kosiński sztuka artyści plastyka literatura fotografia imprezy kck wdk dymarki kupały łysogóry babajaga teraz czasopisma regionalne kulturalne  województwo góry galerie bwa galeria baba jaga nurt teatr scena kabaret kalendarium imprez repertuar informacje region wici info wici.info kieleckie polska poland polish sacrum profanum fotografia zdjęcia regio